Mondi Venita Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Venita Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)298.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)76.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)249.00cm

Derinlik: (Y)114.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)85.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)102.00cm


Mondi Venita Köşe Takımı

Küçük alanlara geniş çözümler denildiği takdirde akla gelen ilk mobilya türü köşe takımları olmaktadır. Bunun dışında son günler de köşe takımı modası tekrardan doğdu ve bunu bilen mondi mobilya, oldukça şık 2017 model köşe takımlarını vitrine koydu.

Şıklığın ve rahatlığın adresi mondi, venita köşe takımı ile görücüye çıkıyor. mondi venita köşe takımı ile üstün rahatlığın keyfine varacaksınız. mondi venita köşe takımı sezonun modası olan pastel renklerden oluşmaktadır.

Böylece eviniz ile uyum içerisinde olacak ve her türlü odanıza uyum sağlayacaktır. Sadeliğin zerafet ile buluştuğu venita köşe takımı ile misafirleriniz ile keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

Dar alanları en etkili şekilde değerlendirecek ve gerektiğinde yatak pozisyonuna getirerek evinize gelen misafirleriniz için ekstra bir yatak yarata bileceksiniz. Farklı renk seçenekleri de mevcut olan mondi venita köşe takımı alternatiflerinden dilerseniz aşağıda detaylı olarak bahsedelim.

Mondi venita köşe takımı alternatifleri

Mondi venita köşe takımının 2 farklı renk alternatifi mevcut olmaktadır: Her iki renkte son günlerin modası olan soft renkler olmaktadır. Dilerseniz aşağıda bu renk alternatiflerini detayları aşağıda inceleyebilirsiniz;

Krem renklerinin ağırlıklı kullanıldığı mondi venita köşe koltuk takımında kahve biyeler, kahverengi düğmeler ve ceviz rengi ahşap ayaklar mevcut olmaktadır. Üründe kullanılan kırlentler ise köşe takımına ayrı bir hava katmaktadır. 3 adet düz kiremit rengi kırlenti bulunan köşe takımının bunun yanı sıra iki adet kahve turuncu renklerin oluşturduğu desenleri mevcut olan kırlentler desteklemektedir.

İkinci rengimizin ana teması ise polo su yeşili olmaktadır. Oldukça uçuk bir renge sahip olan köşe takımında krem biyeler, krem düğmeler ve beyaz ahşap ayaklar mevcut olmaktadır. Pudra kırlentlerin eşlik ettiği koltukta aynı zamanda bu tonlar ile bezenmiş kırlentler de mevcut olmaktadır.

Mondi venita köşe takımı teknik özellikleri

Mondi venita köşe takımının evinize uygunluğunu denetlemek için ölçüler;

Kapalı halde iken;

Yükseklik: 76 cm

Derinlik: 93 cm

Genişlik: 298 cm

Açılmış vaziyette iken;

Genişlik: 249 cm

Derinlik: 114 cm

Mondi venita koltuk takımı yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ekstra alan yaratır iken mondi venita en büyük yardımcınız olacak.


Mondi venita köşe koltuk takımında çelik makaslar ve zero wall teknolojisi kullanılmış olmaktadır. Kısaca zero wall teknolojisinden bahsetmek gerekir ise, koltuğunuzu yerinden oynatmadan açıp kapatmanıza olanak sağlamaktadır.


Mondi venita köşe koltuk takımında yüksek ayak kullanılmıştır. Böylece temizlik aşamasında zorlanmadan ve koltuğunuzu çekmek zorunda kalmadan temizlik yapabilirsiniz.


Dilerseniz sağ, dilerseniz sol yönlü olarak kullanabilirsiniz. Yani ürün evinize tam olarak uyum sağlamaktadır.


Kolay temizlenebilen aynı zamanda leke tutmayan bir kumaş ile kaplanmış olan köşe takımız sayesinde artık lekeler bir sorun olmayacak.


Ayrıca kullanılan tüm malzemeler sağlık açısından hiç bir problem teşkil etmemektedir.


 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SAĞ VEYA SOL KULLANABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME