Mondi Paris Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Paris Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)223.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)187.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)186.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)153.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)77.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm


Mondi Paris Koltuk Takımı

Yepyeni bir koltuk takımı istiyorsunuz fakat model de bir karar varamadı iseniz sizi mondi mağazalarına davet ediyoruz. Zira mondi mobilya yeni sezonda sunduğu modeller ile aklınızı başınızdan alacak. Her zevk ve tercihe göre bir modeli bulunan mondi mobilya, sadece şık modelleri ile değil aynı zamanda üstün kalitesi ile de farkını göstermekte.

Mondi paris koltuk takımı ise, üzerinde avangard çizgiler taşısa da oldukça spor bir görünüş sergiliyor. Makrome desenleri üzerinde şık düğmeler ile bizi karşılayan mondi paris koltuk takımı yeni bir oturma grubu arayanların oldukça ilgisini çekecek. Aynı zamanda paris koltuk takımı içerisinde bulunan berjerler ile de evinizin tüm havasını değiştirmeye hazırlanıyor. Farklı renk ve desen kombinasyonları yapabileceğiniz mondi paris koltuk takımı evinize çok yakışacak.

 Mondi paris koltuk takımı kombinasyon seçenekleri

Mondi paris koltuk takımı alacaksanız, 3 farklı kombinasyon seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu 3 farklı seçenek arasından zevkinize ve evinize en uygun olanını tercih edebilir ve evinizi renklendirebilirsiniz. Seçenekler ise şu şekilde olmaktadır;

Krem rengi renk seçeneği bulunan mondi paris oturma grubu mavi biyeler yer almaktadır. Bu kombinasyon içerisinde ki berjerler de aynı şekil de krem rengi ve mavi biyeli olmaktadır. Krem rengi üzerine mavi desenleri bulunan kırlentlere aynı zamanda uzun mavi kırlentler eşlik etmektedir. Ve bu kırlentleri iki adet krem rengi düğme süslemektedir.


İkinci renk kombinasyonunda bulunan iki adet üçlü koltuk yine aynı şekilde krem üzerine mavi biyeli ve desenli kırlentli olmaktadır. Fakat bu kombinasyonda yer alan 2 adet berjer düz mavi renkli olmaktadır. Böylece farklı bir hava yakalamak mümkün olmaktadır.


Üçüncü ve son kombinasyon seçeneği ise açık mavi renk seçeneği olmaktadır. Bu gurubun üçlü koltukları ve berjer seçenekleri aynı renk olmakta ve bu rengi krem rengi biyeler desteklemektedir. Kırlentler ise yine krem rengi olmaktadır. Grubun ayak rengi ise, açık kahve ağaç rengidir.

 Mondi paris koltuk takımı teknik özellikleri

Teknik özelliklere ilk önce gurubun ölçülerini vererek başlayalım. Böylece evinize uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Üçlü koltuk ölçüleri:

Yükseklik: 86 cm

Genişlik: 223 cm

Derinlik: 94 cm

Açık vaziyette iken;

Genişlik: 187 cm

Derinlik: 118 cm

Berjer ölçüleri:

Genişlik: 77 cm

Derinlik: 87 cm

Yükseklik: 97 cm

Ölçüleri bu şekilde olan mondi paris koltuk takımında yüksek ayak kullanılmıştır. Bu özelliği ile temizlik sırasında kolaylık sağlamaktadır.


Mondi Paris koltuk takımının içerisinde yer alan üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir.


Kanepelerde zero wall mekanizması mevcuttur. Yani duvara dayalı dahi olsa kolaylık ile tek elle dahi, koltuğunuzu hareket ettirmeden açıp kapatabilirsiniz.


Kolay silinebilir ve leke tutmayan kumaş ile kaplanmış olmaktadır.


Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Kullanılan tüm malzemeler anti kanserojen olmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL