Mondi Orlando Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Orlando Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü

Genişlik: (X)227.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Üçlü Yatak

Genişlik: (X)181.00cm

Derinlik: (Y)114.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili

Genişlik: (X)197.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)151.00cm

Derinlik: (Y)114.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)90.00cm

Derinlik: (Y)82.00cm

Yükseklik: (Z)98.00cm


Mondi Orlando Koltuk Takımı

Mondi Orlando Koltuk Takımı gibi farklı tasarım koltuk takımlarıyla müşteri karşısına çıkmaya devam ediyor. Mondi orlando koltuk takımı sade ve zarif görüntüsüyle evlerin klasiği olan koltuk takımlarının izlerini taşıyan ve aynı zamanda modern çizgiler barındıran, şıklık arayanlar için tercih edilebilecek seçenekler arasındadır.

Orlando koltuk takımı birçok kişinin tercih listesinde olan ve son yıllarda daha çok tercih edilen renkleri içinde barındırır. Orlando koltuk takımı, Demet A. Kahve / Luna S. Kahve renkleriyle hazırlanmış, evinde ferahlık arayanların tercih edebileceği özelliklere sahiptir.

Koltuk takımının renk ve desenleriyle uyumlu olarak tasarlanmış halıların da üretimini yapan Mondi bu konuda evlerde uyumu yakalamayı kolaylaştırmıştır.

Mondi Orlando Koltuk Takımı 2018 yeni bir tasarım

Üründe kullanılan tüm malzemelerin sağlık açısından zararının olmamasına dikkat edilmiştir. Sağlığa zararlı kumaş ve deriler evlerin içinde yaşam alanlarını oluşturan ve devamlı kullanım gerektirecek mobilyalar da kullanıldığında sağlığı tehdit eder.

Özellikle çocuklu ailelerin mobilyadan beklentileri arasında sağlığa zararsız olması ilk tercihtir. Mondi orlando koltuk takımında kullanılan deri tamamen anti kanserojen olup kanser riskini ortadan kaldırır özelliktedir.

Üründe kullanılan kumaş da deri gibi sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Kumaşın yapısı sayesinde özellikle çocuklu evlerin sıkıntısını azaltacak olan kolay temizlenebilme ürünü kullanışlı hale getirir.

Ürün açılabilir yapıda tasarlanmıştır. Açılan ürünün alt kısmı evdeki fazla eşyaları toparlayacak sandık olma özelliğindedir. Aynı zamanda kalabalık ailelerde sorun olan yatak sıkıntısı ürünün yatak olma özelliğiyle ortadan kalkar.

Ürünün tercih edilme oranı bu özellik sayesinde yüksektir. Ayrıca ürün kaliteli malzemelerden tasarlanmıştır ve bu sayede devamlı açılıp kapansa bile yıpranma olasılığı düşüktür.

Mondi orlando koltuk takımı şık görüntüsünü ahşap görünümlü ayaklarına da borçludur. Ayaklar ev hanımlarının temizlik yaparken zorlanmamaları için oldukça yüksek dizayn edilmiştir.

Böylece koltuğu çekip oynatmak zorunda kalmadan koltuğun altı rahatlıkla temizlenebilir. Yüksek ayaklar aynı zamanda koltuğu kolay hareket ettirebilmeye olanak sağlar.

Orlando koltuk takımının diğer bir özelliği ise şıklığının yanında günün yorgunluğunu alacak konfor ve rahatlığa sahip olmasıdır.

Orlando koltuk takımı birçok üründe bulunmayan zero wall teknolojisine sahip başarılı bir üründür. Ürün duvara sıfır dahi olsa hareket ettirmeye gerek kalmadan ürün açılıp yatak haline gelebilir.

Mondi orlando koltuk takımı ölçü ve renk uyumu

Ürünün rengi ve ölçüsü evlerde şıklığı yakalamayı amaçlamaktadır. Ürün ölçüleriyle ufak evlere dahi kolaylıkla sığabilir. Fazla yer kaplamaz ve kibar bir görünüm sağlar.

Evlerde hantal ve ağır mobilyalardan sıkılanlar için iyi bir tercih olabilir. Mondi mağazalarında ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

Ürünün ölçüleri;

Üçlü kanepe

Genişlik: 182cm Yükseklik: 81cm Derinlik: 98cm


Üçlü kanepe yatak

Genişlik: 182cm Derinlik: 121cm


İkili koltuk

Genişlik: 130cm Yükseklik: 81cm Derinlik: 98cm


İkili yatak

Genişlik: 130cm Derinlik: 121cm


Tekli koltuk

Genişlik: 54cm Yükseklik:82.50cm Derinlik: 92cm şeklindedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL