Mondi New Minas Üçlü Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi New Minas Üçlü Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)221.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)192.00cm

Derinlik: (Y)111.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi New Minas Üçlü Kanepe

Eviniz de bir üçlü koltuğu eksikliği var ise bu ihtiyacınızı Mondi modellerini görmeden gidermeyin. Zira her sezon trendlere göre şekillenen yeni modelleri ile tamda sezonun modasını yansıtan koltuklar ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca şıklığı, konfor ve kalite ile birleştiriyor. Böylece severek aldığınız koltuklarınızı uzun yıllar boyu ilk günkü gibi kullanabiliyorsunuz.

Mondi new minas üçlü kanepede tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek adına üretildi ve sizin beğeninize sunuldu. Mondi new minas üçlü kanepe ile sadece ihtiyaçlarınızı karşılamayacak, aynı zamanda evinizin de tüm havasını değiştireceksiniz. Farklı renk seçenekleri sunan new minas üçlü koltuk, her eve kolaylık ile uyum sağlamaktadır. Dilerseniz aşağıda new minas üçlü kanepe hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplayalım.

Mondi New Minas üçlü kanepe renk seçenekleri

Eğer mondi new minas üçlü kanepe almaya karar verdiyseniz, 4 farklı renk seçeneği arasından tercihlerinizi yapmanız gerekmektedir. Seçebileceğiniz renkler ise şu şekilde olmaktadır;


Bordo renk seçeneğinin kenarların da krem rengi biyeler mevcut olmaktadır. Ayak kısımları beyaz ahşap olan mondi new minas kanepenin kırlentleri ise, krem üzerine çiçek desenli olmaktadır. Bunun yanı sıra bir adet düz krem rengi uzun kırlenti mevcut olmaktadır.


Düz su yeşili modelde de aynı şekilde krem biyeler, krem üzerine çiçekli minderler ve bir adet düz krem uzun kırlent mevcut olmaktadır.


Düz krem rengi olan modelin de kırlentleri aynı renk ve model olmaktadır. Farkı ise kol kısımlarının deri olmasıdır. Üründe krem rengi deri kullanılmıştır.


Gül kurusu modelin biye kısımları ise beyaz olmakta. Kırlentler de ise bir değişiklik söz konusu değildir.


Mondi new minas üçlü kanepe teknik özellikleri

Mondi new minas üçlü koltuğun özelliklerini saymadan önce dilerseniz ürünün ölçülerini verelim;

Genişlik: 221 cm

Yükseklik: 84 cm

Derinlik: 89 cm

Açık vaziyette; Genişlik: 192 cm Derinlik: 111 cm


Ürün yatak olabilme özelliğine sahiptir. Yani eviniz de misafirleriniz için ekstra bir yer sağlar.


Bunun yanı sıra mondi new minas üçlü kanepe altı sandıklı olmaktadır. Böylece evinizde ekstra bir depolama alanı yaratmış olursunuz.


Koltuğunuzun sandığını kullanırken veya yatak pozisyonuna getirirken zorlanmazsınız. Çünkü mondi new minas kanepede zero wall teknolojisi kullanılmış olmaktadır. Böylece koltuğunuzu yerinden oynatmaya gerek duymadan açıp kapatabilirsiniz.


Ürünün ayak kısımları kolay temizlik için yüksek tasarlanmıştır. Böylece temizlik yaparken koltuğunuzu çekmeye ihtiyaç duymazsınız ve altını kolayca silebilirsiniz.


Tüm mondi ürünlerinde olduğu gibi, new minas üçlü kanepede kullanılan deri de anti kansorejen malzemeden üretilmiştir. Ürün içerisinde ki hiç bir madde insan sağlığı için bir tehlike oluşturmamaktadır.


Ürün üzerinde oluşabilecek hiç bir lekeden korkmanıza gerek yok. Leke tutmayan ve kolay silinebilen bir yapıya sahiptir.


Üst düzey rahatlık ve konfor sunmaktadır.Yorumlar (2 Yorum)

    Figen

    Merhaba, bu kanepe ye ait köşe takımı var mı? Var ise fiyat ve resim görebilir miyim? Teşekkürler.

    • Yönetici

      Merhaba Figen hanım, talep ettiğiniz Mondi köşe takımı ve fiyatları tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL