Mondi Vetro Berjer Fiyatı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Vetro Berjer Fiyatı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)102.00cm


Mondi Vetro Berjer Fiyatı

Evlerde sıcak bir hava estirmek isteyenler oturma gruplarının olmazsa olmazı berjer modellerini her daim tercih etmişlerdir. Berjer kullanımı hemen her evde yaygındır. Renk ve seçenek değişse de bu gelenekten hiç bir zaman vazgeçilmemiştir. Berjerler hem klasik tarzda hem modern tarzda seçeneklerle mağazalarda müşterilerini bekliyor.

Mondi berjer çeşitleriyle müşterilerine çeşitli ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerinde en seçkin malzemelerle modern çizgileri yansıtırken aynı zamanda klasik görünümü de hakim kılmaya çalışan Mondi işini başarıyla yapmaya devam etmektedir. Mondinin berjerlerinde ve diğer tüm ürünlerinde tasarlanan dizaynlar, güzel tasarımlar müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Mondinin başarılı berjer çeşitlerinden vetro berjer hem görünümü hem kullanımıyla oldukça iddialı bir ürün. Mondi vetro berjer geleneksel mobilya görüntüsünü Nova pembe luna deri ve nova krem nova bordo renkleriyle birleştirmiş şık ve zarif bir görünüme sahip olmuştur. Renklerin kenar kısımlarında ürünün daha göze gelmesini sağlayan kenar çizgileri ürüne hareket katmış.

Mondi vetro berjer üretilirken hiç bir sağlığa zararlı ürün kullanılmamış olup, tüm parçalar en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Vetro berjer diğer Mondi berjerler de olduğu gibi ailelerin güvenle tercih edebileceği sağlık dostu bir üründür. Özellikle çocuklu ailelerde, çocuklarının güvenliğini ve sağlığını önemseyen ebeveynler Mondinin berjer ve diğer ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih ediyor.

Mondi vetro berjerde kullanılan diğer bir sağlıklı ürün de deriler özel üretim olup anti kanserojen maddeden üretilmiş deriler kanser riskini ortadan kaldırıyor. Bu kadar hassasiyet göstererek ürünlerini üreten Mondi en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Mondi vetro berjer kullanılan kumaş ile de oldukça kullanışlı ve zarif bir görüntü sunar. Vetro berjerin kumaşı kolay temizlenebilir özellikte olup, leke tutmaz üründen üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde özellikle çocuklu ailelerin tercih edebileceği bir üründür.

Mondi vetro berjer temizlik kolaylığını ayak tasarımıyla da devam ettiriyor. Vetro berjerin ayakları oldukça yüksek tasarlanmış. Bu özelliği hanımların berjeri kaldırmadan altını temizlemelerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda ahşap görünümlü olan ayaklar berjerin şıklığına şıklık katıyor.

Mondi vetro berjer tüm bu özelliklerinin yanı sıra konfor ve rahatlığıyla da dikkat çeken bir ürün. Birçok üründe şıklık ve güzelliği bulabilmek kolay olsa da rahat bir ürün bulmak kolay olmayabiliyor. Vetro berjer hem klasik hem modern görünümüyle şıklı ve zarifliği sergiliyor hem de bu görüntüsünün yanı sıra konfor ve rahatlığıyla aileleri mutlu ediyor. Tüm bu özellikleri tek bir berjer de toplayan Mondi ürünün kalitesi hakkında güvence sağlıyor.

Mondi vetro berjer ölçüleri

Mondi vetro berjer renk seçenekleri ve ölçüleri ile tüm evlere uyum sağlayacak boyutlarda tasarlanmıştır. Evlerini yenilemek isteyenlerin Mondi vetro berjeri incelemeleri iyi bir tercih olabilir.

 

 Mondi vetro berjer ölçüleri

Genişlik: 75cm

Yükseklik: 102cm

Derinlik: 93cm şeklindedir.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR