Mondi New Lilya Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi New Lilya Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)82.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm


Mondi New Lilya Berjer

Koltuklarınızın tamamlayıcısı olan berjerler, odalara samimiyet ve bir sıcaklık katıyor. Fazladan bir oturma alanı yaratmasının yanı sıra, koltuklar ile kolayca kompozisyon yaratması ile de sevilen detaylar arasında yer almaktadır.

Mondi mobilya, evinize ve koltuklarınıza şıklık kazandırmak için mondi new lilya berjer ile karşımıza çıkıyor. Farklı renk ve desenler ile karşımıza çıkan mondi new lilya berjer evinize bahar havası getirecek.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ile oldukça sağlam bir yapısı olan mondi new lilya berjer koltuğunuzu eskitmeyi başaramayacaksınız. New lilya berjer koltuk uzun yıllar ilk günkü gibi evinize ve koltuklarınıza eşlik edecek.

Mondi new lilya berjer koltuk renk alternatifleri

Mondi new lilya berjerin beş farklı renk ve desen alternatifi mevcut olmaktadır. Bunlar;

Düz açık mavi ile kaplanan koltuğun kol kısımlarında ise krem rengi malzeme kullanılmıştır. Krem rengi kolların kenarları ise, koltuğun tabanı ile aynı renkte mavi biyeler ile tamamlanmıştır. Bu koltuğa ise beyaz ahşap şık ayaklar eşlik etmektedir.


Bordo tonlarının hakim olduğu çiçek desenleri ile kaplanan new lilya berjerin taban rengi ise kremdir. Kol kısımlarında ise, çiçek desenlerinde kullanılan bordo tonu kullanılmış ve bir devamlılık sağlanmıştır. Tüm bu güzelliklere ise şık ahşap ayaklar eşlik etmiştir.


Pembenin en güzel tonu olan pudra pembesi ile kaplanan koltuğun kol biyeler, kullanılan ahşap ayaklar ile aynı renktedir.


En asil ve ferah renkler arasında yer alan nova krem renkli, mondi new lilya berjere pudra pembesi biyeler ve beyaz ahşap ayaklar eşlik etmekte ve oldukça fresh bir görüntü yakalanmaktadır.


Vizon rengin sırt ve oturma kısmında kullanıldığı new lilya berjer koltuğun kol kısımları ise kırım beyazdır. Kırık beyaz kollar vizon renkli biyeler ile detaylandırılmış olmaktadır.

 Mondi new lilya berjer teknik özellikleri

Mondi new lilya berjer koltuğun ölçüleri:

Yükseklik: 82 cm

Genişlik: 94 cm

Derinlik: 86 cm olmaktadır. Bu ölçüler evinize uygun ise mutlaka mondi new lilya berjerleri görmelisiniz.


Mondi new lilya berjerlerin ayak kısımlarında son derece şık ahşap beyaz ayaklar kullanılmış olmaktadır. Kullanılan bu ayaklar yüksek tasarlanmış ve temizlik kolaylığı sağlamayı amaç edinmiştir.


Böylece temizlik yaparken arkasını ve altını silmek için kolca koltukları yerinden oynatmanız gerekmeyecek ve kolaylık ile kısa sürede temizliğinizi yorulmadan bitire bileceksiniz.


Eğer koltuklarınızın lekelenmesinden korkuyorsanız, bu durum artık sorun olmaktan çıkıyor. Zira mondi new lilya berjer koltuklar leke tutmayan özelliğe sahiptir. Herhangi bir lekeden ise sabunlu bir bez yardımı ile kolayca silerek kurtulabilirsiniz.


Mondi new lilya berjer koltuk size üst düzey konfor ve rahatlık sunuyor.


Mondi new lilya berjer üzerinde kullanılan tüm malzemeler anti kanserojen olmaktadır. Sağlığa zararlı herhangi bir malzeme içermez.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR