Mondi Eylül Berjer ve Fiyatı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Eylül Berjer ve Fiyatı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)88.00cm

Derinlik: (Y)83.00cm

Yükseklik: (Z)99.00cm


Mondi Eylül Berjer ve Fiyatı

Oturma gruplarının gözde parçaları berjerler

Evlerde seçilen oturma gruplarından beklenti, hem şık ve güzel bir görüntü yansıtması hem de rahat ve konforlu olmasıdır. Her zaman aranılan tüm özellikler tek bir oturma grubunda bulunamayabilir. Bir oturma grubunun kumaşı ve rengi beğenilirken şekli ve boyutu ürünü tercih etmeme sebebi olabilir. Bu gibi durumlarda tamamlayıcı özellikler başka ürünlerde aranır.

Oturma grupları bir kaç parçadan meydana gelir ve bazen tüm parçalar beğeni alamaz. Özellikle evlerin köşe başı koltukları olan berjerler her zaman daha farklı ve şık olsun istenir. Bu yüzden de takımını kendi oluşturmak isteyenler berjer tercih eder. Berjerler oturma odalarının gözde koltuklarıdır. Her zaman daha ilgi çekici ve şık gözükürler.

Mondi eylül berjer özellikleri

Mondi bu konuda çok sayıda berjer seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mondinin en beğenilen berjerlerinden olan mondi eylül berjer birçok yönden tercih edilen bir üründür. Eylül berjer iki renk seçeneğine sahiptir. Bunlar; Eylül Mirror Kiremit Berjer ve Eylül Polo Vizon Berjer renk seçenekleridir. Modern görüntüsüyle ilgi çeken mondi yeni eylül berjer renkleri ve tasarımı ile olan uyumuyla göze hitap etmektedir.

Mondi yeni eylül berjer hazırlanırken hiç bir Mondi ürünün de olmadığı gibi sağlığa zarar vermeyen maddeler kullanılmıştır. Gerek iç dokusu gerek dış yüzeyinde kullanılan kumaşı ve kırlenti sağlığa zararlı hiç bir madde bulundurmaz. Bu özelliği ile çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bir üründür.

Mondi eylül berjer estetik görüntüsünü tüm parçalarında bulundurur. Kol yapısı P kol yapısında hoş bir görüntüye sahiptir. Mondi eylül berjer üzerinde kullanılan kırlent ürünün rengiyle uyum sağlamış ve üzerinde bulundurduğu desenlerle ürüne hareket katmayı başarmıştır.

Mondi eylül berjer hanımların korkulu rüyası olan temizlik işine de kolaylık getirebileceğini vaat eden bir üründür. Kumaş yapısı leke tutmaya müsait olmadığı için her hangi bir şeyin üzerine dökülmesi halinde ya da çocuklu evlerde karşılaşılan kalem lekeleri gibi durumlarda kolaylıkla temizlenebilir.

Bu durum ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Üründe temizliğin kolaylığını sağlayacak bir diğer unsur da ürünün ahşap ayaklarının yüksekte olmasıdır. Bu sayede temizlik bayanlar için kolaylaşır ve güç kullanımı gerekmeden, berjeri yerinden kaldırmadan rahat bir şekilde altının temizliği yapılabilir.

Mondi eylül berjer bütün bu özellikleriyle tercih edilebilecek berjerler arasında yer alır. Eylül berjer kumaşının yumuşaklığı ve içyapısının dokusuyla konforu ve rahatı da sağlar. Berjerler de konfor çok bulunan bir özellik değildir. Bu açıdan mondi eylül berjer tercih edilebilecek bir ürün olma özelliği gösterir.

Mondi eylül berjer ölçüleri

Mondi eylül berjer de kullanılan ölçüler standart berjer ölçüleriyle yakındır. Bu da evlerde fazla alan kaplamadan kolaylıkla yerleştirilmesini sağlar.

Ürünün ölçüleri:


Genişlik: 88cm

Yükseklik: 99cm

Derinlik: 83cm

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK