Mondi West Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi West Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)377.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)72.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)352.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)86.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)91.00cm


Mondi West Köşe Takımı

Salonların vazgeçilmezi olan köşe takımlarına Mondi, west köşe takımıyla bir yenisini ekliyor. Mondi’nin köşe grubu serisine ait olan west köşe takımı salonlarınıza şıklık katmak için tasarlandı. Modern görüntüsüyle hayranlık uyandıran takım sağladığı konforla da ön plana çıkıyor.

Mondi, west köşe takımı yumuşak dokulu kumaşı, geometrik desenleri ve tezat fitil uygulaması ile göze hitap eden estetik bir tasarıma sahip. Komple sünger ve çoklu kırlent uygulamasıyla tasarlanan mondi west köşe takımı sağladığı konforla kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Ayrıca mondi west köşe takımı yerden yüksek ayaklarıyla titiz ev hanımlarına temizlik açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Sağlığına değer verenler için

Şıklık ve konfordan önce sağlık diyorsanız, salonlarınıza şıklık katacak west köşe takımı, anti kanserojen deri kullanımı, kolay temizlenebilir kumaşı ve temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklarıyla evinizde hijyenik bir oturma alanı sağlıyor. Tamamen insan sağlığına zarar vermeyen malzemeden üretilen west köşe takımı sağlığına dikkat edenler için uygun bir seçenek.

Fonksiyonel bir ürün

Estetik görselliğiyle göz dolduran mondi west köşe takımı yatak olabilme özelliğine sahip. West köşe takımı bu özelliği sayesinde yatıya gelen misafirlerinize konforlu bir ortamda rahat bir uyku imkanı sunuyor. Genişliği 377 cm, yüksekliği 72 cm ve derinliği 99 cm olan köşe takımı yatak haline getirildiğinde genişlik 352 cm, yükseklik 0 cm, derinlik ise 115 cm oluyor. Üst düzey konfor ve rahatlık sağlayan mondi west köşe takımı modern rahat çizgileriyle dikkat çekiyor.

Köşe takımına dahil olan 86 cm genişliğinde, 91 cm genişliğinde ve 87 cm derinliğe sahip berjer koltuk konforu ve göze hitap eden tasarımıyla grubun tamamlayıcı parçası. Tasarımı ve şık ayrıntılarıyla, konforun bir noktada buluştuğu mondi west köşe takımının berjer koltuğu kitap severler tarafından rahatlıkla okuma koltuğu olarak kullanılabilir.

İnce, zarif tasarım ve birbirinden şık ayrıntıların oturma grubunda bir araya geldiği mondi west köşe takımı oluşturduğu atmosfer ile salonlarınızda modern bir hava estirecek.

Evinizde yeni alanlar oluşturun

Mondi west köşe takımı mekan içerisinde alanın verimli kullanılmasına imkan sağlıyor. West köşe takımını salonunuzu bölerek evinizde yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Örneğin bir televizyon izleme alanı gibi. Oturma odası ve salon kavramlarının iç içe geçtiği günümüz dünyasında köşe takımları, oturum sayısı, tasarımı ve üzerinde değişiklikler yapılabilmesi ile evlerimizde oluşturmak istediğim yaşam alanları konusunda çözüm imkanları sunuyor.

Ayrıca artık insanların ilk sırada tercih ettiği köşe takımları dar alanlara sahip evler için geniş kullanma imkanları sunuyor. Mondi west köşe takımı dar alanlarda rahatlıkla kullanım imkanı sağılıyor ve şık tasarım ve renkleriyle ortama ferahlık katıyor. Bir ev sahibinin bir oturma gurubundan bekleyebileceği her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen west köşe takımı uzun yıllar rahatlıkla kullanım imkanı sağlıyor.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SAĞ VEYA SOL KULLANABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME