Mondi New Minas Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi New Minas Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)254.00cm

Derinlik: (Y)73.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)130.00cm

Derinlik: (Y)111.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)77.50cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm


Mondi New Minas Köşe Takımı

Köşe takımları kapladıkları az yer ve aynı zamanda sağladıkları geniş oturma alanları ile bilinmektedir. Sizin de eviniz de yeteri kadar yer yok ise, geniş oturma alanları için köşe takımlarına yönelebilirsiniz.

Siz de hem rahat hem de şık bir köle takımı arayışında iseniz mutlaka mondi mağazalarına uğramalısınız. 2017 modellerini vitrinlerine taşıyan mondi, mondi new minas köşe takımı ile köşe takımı arayanların dikkatlerini çekiyor.

Mondi new minas köşe takımı ile eviniz de daha geniş alanlar yaratabilir ve oturma alanlarını çoğaltarak, ev halkına ve misafirlerinize ekstra alanlar açabilirsiniz.

Bunun yanı sıra new minas köşe takımı işlevselliği ile de kullanıcıların beğenisini kazanmakta. Dilerseniz new minas köşe takımı hakkında detaylı bilgileri aşağı da size sunalım.

Mondi new minas köşe takımı renk seçeneği

Mondi new minas köşe takımı oldukça şık bir renk tonu olan nova pembe ile karşımıza çıkıyor. Farklı mobilyalar ile kolaylık ile kombin edilebilme özelliği ile de, eviniz de yer etmeye hazırlanıyor.

Ana renk olarak nova pembe kullanılan köşe takımının kol kısımların da ise beyaz biyeler mevcut olmaktadır. Köşe takımının ayakları ise beyaz renkli ahşap olmaktadır.

Böylece, biyeler ile şık bir uyum yakalamakta ve evinize şıklık katmaktadır. Tüm soft renkler ile uyum sağlayabilecek bir renge sahip köşe takımının yedi adet kırlenti mevcut olmaktadır.

İki adet uzun krem rengi kırlent ve iki adet koltuk ile aynı renk pembe tonlarında kırlent yanı sıra, 3 adet çiçek desenli kırlent ile oldukça şık bir uyum sağlamakta ve köşe takımınız çiçek açmaktadır.

Mondi new minas köşe takımı teknik özellikleri

Mondi new minas köşe takımının yönünü dilediğiniz şekilde ayarlayabilme şansına sahipsiniz. Sağ ve sol taraf olarak kullanma özelliği ile fonksiyonelliğini vurgulamaktadır.


Köşe takımı ayrıca yatak olabilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu özelliği ile evinizin yatak kapasitesi artmakta ve size fazladan alan sağlamakta.


Mondi new minas köşe takımı ayrıca size fazladan depolama alanı da sunmaktadır. Alt kısmı sandık olma özelliğine sahip olması ile de fonksiyonelliğinin altını çizmektedir.


Ayrıca mondi new minas köşe takımını sandık pozisyonuna ya da yatak pozisyonuna getirir iken hiç bir şekilde zorlanmayacaksınız. Çünkü takım da son teknoloji olan zero wall teknolojisi kullanılmış olmaktadır.


Böylece tek el ile bile kolaylık ile koltuğunuzu açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu işlemler için koltuğunuzu yerinden oynatmanız da gerekmez. Duvara sıfır şekilde dayalı dahi olsa koltuğunuzu açıp kapatabilirsiniz.


Koltuğunuz da oluşabilecek ve oluşmuş olan lekeler ile oldukça kolay savaşabilirsiniz. Mondi new minas köşe takımında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen bir kumaş kullanılmış olmaktadır.


Daha kolay ve zorlanmadan temizlik yapabilmenize olanak sağlanması açısından, köşe takımında yüksek ayak kullanılmıştır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SAĞ VEYA SOL KULLANABİLME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL