Mondi Mabel Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Mabel Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)85.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)105.00cm

Köşe

Genişlik: (X)330.00cm

Derinlik: (Y)96.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)189.00cm

Derinlik: (Y)119.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi Mabel Köşe Takımı

Salon evin en gösterişli alanıdır. Salonda kullandığımız mobilyalar, koltuklar ve aksesuarlar da salonun dekorasyonunu, tarzını ve imajını belirler. Doğru bir dekorasyon ise tarzın belirlenmesi ve o tarza uygun birbiriyle uyum sağlayabilecek parçaların seçilip doğru bir şekilde kombinlenmesi ile elde edilir. Salonda, salonu en çok gösteren mobilyaların başında ise oturma grubu gelmektedir.

Seçeceğimiz oturma grubunun tarzı, rengi ve deseni diğer mobilyaların ve aksesuarların seçimini de etkiler. Mondi mabel köşe takımı salonunuz için seçebileceğiniz son derece zevkli, hoş tarzda ve yüksek kalitede bir salon takımıdır. Mabel köşe takımı zarif ve şık çizgilerin birbiriyle buluştuğu, canlı renkleri sayesinde salonunuza hem enerji hem de renk katacak bir takımdır.

Gül kurusu pembe tonlarındaki rengi ve çiçekli kumaştan koltuk yastıkları ile mabel köşe takımı baharı evinize getirir. Koltukta en önemli, en dikkat edilmesi gereken nokta rahatlıktır. Mabel köşe takımı rahatlıktan ödün vermeden tarzı ve şıklığı yansıtabilen bir takımdır.

Mabel Köşe takımı kolay yatak olma özelliği

Mabel köşe takımı kolaylıkla yatak olabilmektedir. Böylece misafirleriniz için yatacak bir alan yaratmış olursunuz. Özellikle ekstra odası bulunmayan veya küçük olan evlerde mabel köşe takımı son derece kurtarıcı olmaktadır. Üstelik mabel köşe takımı yatak teknolojisinde zero wall denen bir teknoloji kullanılmaktadır. Yani zero wall denen teknoloji ile koltuğunuz duvara sıfır bile olsa koltuğunuzu çekmenize gerek kalmadan yatak haline getirebilirsiniz ve böylelikle alandan da kazanırsınız. Tek hareketle yatak olan mabel köşe takımı sizin konforunuzu düşünür.

Mabel köşe takımı ve temizlik

Mondi mabel köşe takımı sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiştir. Kumaşı kolay temizlenebilir özelliktedir. Bu da kullanışlılık sağlamaktadır. Koltuklar ile ilgili en büyük sıkıntı altının temizlenmesi olmaktadır. Tozlar zamanla koltuk altında birikir ve koltuk altlarına ulaşmak zor olduğundan tam randımanlı bir temizlik yapılamaz.

Ya da temizlik için koltuğu çekmek gerekmektedir. Bu da son derece zahmetlidir. Ve sağlık açısından da sıkıntı yaratabilmektedir. Mabel köşe takımı yüksek ayakları sayesinde temizlik konusunda kolaylık sağlar. Böylece koltuğunuzu çekmeden altını temizleyebilirsiniz. Üstelik hiç de zorlanmadan.

Evinizin şekline ve cephesine göre mabel köşe takımını ister sağ taraflı isterseniz de sol taraflı köşe takımı olarak kullanabilirsiniz. Ev değiştirmeniz durumunda koltuğunuz da yeni ortamına ayak uydurabilir. Altında bulunan sandığı sayesinde fazla nevresimleri ve çarşafları koltuğun sandığına koyarak yer kazanabilirsiniz.

Mabel köşe takımının genişliği 330.00cm, yüksekliği 78.00cm, derinliği 96.00cm ve diğer tarafın genişliği ise 272,00 cm’dir. Yatak olduğunda ise genişliği 189.00 cm, derinliği 119.00 cm, diğer genişliği ise 129.00 cm olmaktadır.

Mabel köşe takımı fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde de son derece avantajlı bir üründür. Modaya uygun, tarz ve şık bir takımdır. Eğer salon ölçülerinize uyuyorsa evinize bahar esintileri getirecek mabel köşe takımını tercih edebilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SAĞ VEYA SOL KULLANABİLME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL