Mondi Liza Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Liza Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)247.00cm

Derinlik: (Y)83.00cm

Yükseklik: (Z)79.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)154.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)78.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm


Mondi Liza Köşe Takımı

Mondi’nin en çok tercih edilenleri arasında yer alan liza köşe takımı makrome detaylı estetik ve şık görüntüsüyle dikkat çeken ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ürünün görüntüsünün yanı sıra birçok özelliği daha kullanışlı ve tercih edilir olmasında büyük etkiye sahip.

 Liza köşe takımının özellikleri

Liza köşe takımında kullanılan deriler özellikle çocuklu ailelerin tercih edebileceği, kanserojen etkisi olmayan derilerdir. Sağlık açısından önemli olan bu özellik her üründe bulunmamakla beraber ürünün tercih edilme olanağını artıran özellikler arasındadır. Üründe kullanılan kumaş nubuk kumaştır.

Nubuk kumaşın ürüne en büyük katkısı kolay temizlenebilir olmasıdır. Bu sayede ürün leke tutmaz ve kolay temizlenir. Özellikle evlerinde küçük çocuk bulunan ailelerin en çok sıkıntı yaşadıkları lekelenme sorunu nubuk kumaşın kolay temizlenebilirliği ile ortadan kalkar ve uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar.

Liza köşe takımında kullanılan tüm malzemeler sağlığa zarar vermeyen maddeler arasından seçilmiştir. Kullanılan malzemelerin sağlık açısından zararsız olması liza köşe takımını gönül rahatlığıyla aldıran bir diğer özelliktir. Ürünün bir başka özelliği ise istenilen yönde kullanılabilir olmasıdır. Oturma alanının durumuna göre ürün sağ veya soldan düzenlenebilir. Ürün böylece kullanılacak alana kolaylıkla uyum sağlar ve yer problemi yaşanan evlerde sıkıntısız kurulur.

Üründe bulunan yüksek ahşap ayaklar ürüne farklı bir hava katar ve ürünün daha yüksekte durmasına olanak sağlar. Ürünün yüksek ayaklı olması ürünü ev hanımları tarafından daha cazip kılan bir özelliktir. Çünkü temizliğin kolaylığı sağlanmış olur. Kısa ayaklı mobilyalara göre yüksek ayak kullanımı bu bakımdan daha avantajlıdır.

Evlerde şıklığın yanında konforda mobilya tercih ederken aranan özellikler arasındadır. Mondi liza köşe takımı üst düzey rahatlık ve konfor sağlar, bu da ürünün tercih edilme oranını artırır. Köşe takımlarının birçoğu yatak olma özelliğine sahip değildir. Liza köşe takımı birçok üründe bulunmayan ve geniş aileli evlerde aranan bir özellik olan yatak olabilme özelliğini de içinde barındırır. Ayrıca ürünün leke tutmayan kumaşı sayesinde ürün yatak olarak kullanılsa da kolay kolay yıpranmaz ve leke tutmaz.

 Liza köşe takımı renk ve ölçüleri

Mondi liza köşe takımı iki farklı renk seçeneği sunmaktadır. Bunlar Liza Köşe Takımı Milano Sarı- Kahve Düz (Sarı kısım köşe ve köşe yatağında bulunurken, kahve kısım berjer koltuğun rengidir.) ve Liza Köşe Takımı Polo Mavi- Gri Düz ( Mavi kısım köşe ve köşe yatağında bulunurken, gri kısım berjer koltuğun rengidir.) Liza köşe takımı renk ve ölçü uyumuyla güzel bir görüntü sunar.

Ürünün ölçüleri köşe kısmında;

 Genişlik: 247cm

Yükseklik: 79cm

Derinlik: 83cm

Genişlik2: 237cm

Yükseklik: 79cm

Derinlik: 83cm

 Ürünün ölçüleri köşe yatak kısmında;

 Genişlik: 154cm

Derinlik: 108cm

Genişlik2: 213cm

Derinlik: 82cm

Ürünün berjer koltuk ölçüleri;

Genişlik:78cm

Yükseklik: 96cm

Derinlik: 89cm


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SAĞ VEYA SOL KULLANABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME