Mondi Demre Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Demre Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)257.00cm

Derinlik: (Y)83.00cm

Yükseklik: (Z)79.00cm

Köşe Yatak

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)132.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi Demre Köşe Takımı

Küçük mekanlar için ekstra büyük çözümler arayan mondi mobilya demre köşe takımını tasarladı. Rahatlığın ve fonksiyonelliğin yanı sıra spor duruşu ile evinizin havasını değiştirecek mondi demre köşe takımını mutlaka görmelisiniz.

Özellik ile küçük alanlarda harikalar yaratması ile bilinen köşe takımları, ufak alanlarınızı daha kullanışlı hale getirecek ve size ekstra alanlar sağlayacak. Mondi demre köşe takımı üst düzey rahatlık garantisi vermekte. Farklı renk seçeneklerinin de mevcut olduğu demre köşe takımlarından biri mutlaka tamda size göre.

Aynı zamanda yatak olabilmesi ile de size fazladan bir yatak yaratacak, sandık özelliği ile ise evdeki tüm fazla eşyaları içerisine toplayacak. Yani bir köşe takımı ile birden fazla probleminizi çözebileceksiniz. Geniş sırt yastıkları ortadan bir düğme ile bastırılarak şık bir görüntü elde edilmiştir. Ve renklerine göre farklı yastık ve biye kombinasyonları ile göz kamaştırmakta. Dilerseniz aşağı da demre köşe takımı renk alternatifleri aşağıdadır.

Mondi demre köşe renk alternatifleri

Mondi demre köşe takımı modelinin üç farklı renk alternatifi mevcut olmaktadır. Yani her ortama uyacak bir adet demre köşe takımı mevcut olmaktadır. Dilerseniz renk detayları hakkında kısaca bilgi verelim;

İlk polo mercan olmaktadır. Düz mercan rengi ile kaplanan mondi demre köşe takımının kol kenarlarından ise pudra rengi biyeler mevcut olmaktadır. Kırlentler ise aynı tonlarda desenler içermekte ve şık bir kombinasyon oluşturmaktadır.

İkinci renk tonu ise polo mavi ile karşımıza çıkıyor. Mavinin çok güzel ve enerjik bir tonu ile karşımıza çıkan mondi demre köşe, vizon biye ve düz vizon kırlentler ile tamamlanmış olmaktadır.

Üçüncü ve son rengimiz ise, Vizon rengi olmaktadır. Kol kenarlarında kullanılan polo mavi biye ve düz polo mavi kırlentler ile oldukça şık ve spor bir duruş sergilemektedir.

 

Mondi demre köşe teknik özellikleri

İlk olarak mondi demre köşenin çift taraflı kullanılabileceğini söyleyelim. Yani evinizi koltuğa göre değil, koltuğunuzu evinize göre ayarla imkanına sahip olmaktasınız.


Ufak bir köşe takımı olarak gözükse de mondi demre köşe oldukça fonksiyonel olmaktadır. Öyle ki hem açılarak yatak olabilme özelliğine sahip olmaktadır. Hem de sandığı mevcut bulunmaktadır. Böylece evde fazladan yatak ve depolama alanına sahip olabilirsiniz.


Yatağı açıp kaparken ve sandık özelliğini kullanır iken zorlanmamak için üründe zero wall makas sistemi kullanılmıştır. Böylece duvara dayalı olsa bile koltuğunuzu tek hamle ile yerinden hareket ettirmeden açıp kapatabilirsiniz.


Temizlik işleminin zor olmaması için üründe yüksek ayak kullanılmış olmaktadır. Böylece yine koltuğunuzu hareket ettirmeden altını kolaylık ile silebilirsiniz.


Üründe kullanılan tüm malzemeler ve kumaş, leke tutmayan ve kolay silinebilen bir özelliğe sahip olmaktadır.


Ayrıca anti kanserojen ve sağlığa hiç bir şekilde zararı olmayan malzemeler ile üretilmiştir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME