Mondi Vetro Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Vetro Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)228.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)167.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)191.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)130.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)102.00cm


Mondi Vetro Koltuk Takımı

İkili renk uygulamalarının başarılı bir örneği olan vetro koltuk takımı salonlarda bahar havası estirmek için tasarlanmış. Baharın ilk açtığı çiçekler gibi pembe ve kırık beyaz tonlarında olan takım insanın ruhunu adeta okşuyor.

Standart bir düzen olan üçlü kanepe, ikili kanepe ve iki berjer koltuktan oluşan mondi vetro koltuk takımı oturma alanlarında açık bir pembe etrafında ise kırık beyazla çok hoş görünüyor. Takımın ayak ve ahşap kısımları da beyaz böylece renk bütünlüğü bozulmuyor. İnce bir hat olan fitiller de açık pembe renginde. Bu pembe erguvan çiçeğini anımsatıyor.

 

 

Mondi vetro koltuk takımı kullanım

Günümüzde koltuk takımları misafirden misafire kullanılan ev eşyaları değil. Bu bakımdan bir koltuk takımı günlük olarak ev halkınca rahat bir oturma alanı sağlamalı ve aynı zamanda dayanıklı da olmalı. Bu özellikler tam da vetro koltuk takımı için bire bir uyuyor. Bu takım rahat ve geniş bir oturma alanı sağlıyor.

Gerektiğinde ikili ve üçlü kanepeler açılarak iki ayrı yatak oluyor ve eşyalar için depo görevi görecek ranza altlarına da sahip. Bu ranzalar rahatlıkla kaldırılabiliyor. Özellikle misafiri çok evlerde fazladan yorgan, yastık ve nevresim takımlarının kaldırılma sorunu mondi vetro koltuk takımı ile kolayca çözülüyor. Ayrıca kışlık eşyalar için de bu altlar çok uygun. Ranza altları iki bölmeli olarak tasarlanmış.

Vetro Koltuk Detaylar

Vetro koltuk takımı kaliteli sünger ve kumaştan üretiliyor. Ürünün minder kısımları yıllara böylece meydan okurken yumuşak bir oturuma ve yaslanma alanı sunmayı da beceriyor. Takıma kumaş üzerinde yapılan bölmeler ile modern bir hava verilmiş. Arka minderler iki adet ve yatak olduğu zaman geniş alan elde edilebilmesi için kaldırılabilir özellikte.


Arka minderleri üzerlerindeki düğme detayları takımın yanlarında da mevcut. Kumaş kolay temizlenebilir özellikte. Bu bakımdan günlük kullanıma son derece uygun. Islak bir bezle hafif hafif silmek temizlik için yeterli oluyor. İkili kanepe de biraz daha küçük olmakla birlikte üçlü kanepenin özelliklerini taşıyor. Kırlentler çiçeklerle renklendirilmiş.


Ayrıca bazı hatlar renkli fitil uygulamasıyla belirgin hale getirilmiş. Berjerler son derece şık ve takımdan biraz daha yüksek ayaklara sahip. Tüm takım ayaklı tasarlandığından ev temizliği de kolay hale gelmiş.

 Vetro Koltuk Ölçüler

Üçlü kanepe genişlik 228 cm yatak olduğunda yatak uzunluğu 191 cm derinliği 1 metre yatak olduğunda ise 115 cm yerden yüksekliği ise 75 cm.


İkili kanepe genişlik 167 cm yatak olduğunda 130 derinlik ve yükseklik üçlü ile aynı ölçülerde.


Berjer koltuk genişlik 75 cm derinlik 93 cm yükseklik 102 cm.


Mondi vetro koltuk takımı kanepede zaman geçirmeyi, okumayı hatta uyumayı, eve geldiklerinde bahar havası yaşamayı ve misafirlerine gururla gösterecekleri salonları sevenler için tasarlanmış çok kullanımlı, geniş ve çok rahat bir koltuk takımı.


Yorumlar (1 Yorum)

    Fatmanur ensarioğlu

    Ben bu takımın fiyatını ögrenmek istiyorum

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL