Mondi Versay Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Versay Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)244.00cm

Derinlik: (Y)107.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)107.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)89.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)101.00cm


Mondi Versay Koltuk Takımı

Salonlara dokunuşuyla zarif tasarımın modern havasını katan koltuk takımı

Evlerin salonuna koltuk takımı alınırken en çok dikkat edilen şeylerden bir tanesi de göze hitap ettiği kadar kullanım konforuna da sahip olmasıdır. İşte bu yüzden mondi versay koltuk takımı salonunuza şıklığı getirmesiyle birlikte aynı zamanda rahatlığı da sunuyor. Zarif bir tasarıma sahip olması için detaylı çalışmalar sonrasında beğeniye sunulmuştur.

Aynı zamanda çeşit çeşit renk seçeneği oluşturulmuştur versay koltuk takımı için. İsterseniz her bir parçası için farklı renk kombinasyonu sağlanabilmektedir, mükemmel uyuma sahip yeni bir kombinasyon oluşturmak hiç zor değil, tercih tamamen sizin. Bu yüzden salonunuzda bulunan mobilyalarınız arasında da tam bir uyuma sahip olacaktır. Bu durum sizin de gönlünüzü bir kez daha fethetmesine sebep olacaktır.

Modern görüntüsüyle salonların stil sahibi olarak misafirleri ağırlaması için kusursuz bir tasarıma sahip. Estetik görüntüsü ile de herkesi kendisine hayran bırakacak özellikte olan bu koltuk takımı P kol tasarımı ile koltuk kenarlarının son derece konforlu kullanımı için uygulanmıştır.

Ayrıca koltuklarda komple sünger kullanılarak oluşturulan ve oturma sırasında sağlanan sırt rahatlığı ise hemen hissedilmektedir. Çok sayıda kırlente sahip olması ise bel duruşundaki sağlıklı açı için destekleyici olmaktadır ve ekstra konfor katmaktadır mondi versay koltuk takımı kullanılırken. Yüksek ayak teknolojisinin bu mükemmel tasarımlı koltuk takımında kullanılmış olmasıyla evlerde yaşanan iterek ve çekerek yapılan temizliğe artık bir son verildi.

Çünkü yüksek ayak teknolojisi ile salonun her köşesi her hangi itme – çekme işlemi yapılmaksızın süpürülüp silinebilir. Bu da bu takımın sağladığı diğer rahatlıklardan bir tanesi olarak evin asıl sahibi olan kadınlar tarafından tercih edilmesi için oldukça geçerli bir özellik.

Tüm bu ayrıcalıklara sahip olan versay koltuk takımı evlerin salonları için kusursuz bir ortam sağlıyor. Hem baktıkça kendine baktıran hem de herkesi özellikleriyle kendine hayran bırakan bir tasarım. Mondi versay koltuk takımının üretiminde tamamen sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılmıştır. İnsan sağlığı her daim önemlidir ve insan sağlığını düşünen bir ürün bulunamayacak fırsatlardandır.

İşte bu fırsat versay koltuk takımı ile ayağınıza kadar gelmiş oluyor. Kolay temizlenebilir kumaş yapısıyla mondi versay koltuk takımı, zaman içerisinde kullanımdan dolayı hijyeni sağlamak için silinerek temizlenmesi açısından da zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Kesinlikle salonlarda üst düzey konforu ve rahatlığı sunacağının garantisini veren bir takım olan mondi versay koltuk takımı salonlardaki yerini almak için hazır.

Versay koltuk takımı ölçüleri

Versay koltuk takımının ölçüleri birbirinden farklı üç ürünü bulunmaktadır.

Üçlü koltuk ölçüleri: Genişlik 244 cm. x yükseklik 75 cm. x derinlik 107 cm.

İkili koltuk ölçüleri: Genişlik 220 cm. x yükseklik 75 cm. x derinlik 107 cm.

Berjer koltuk: Genişlik 89 cm. x yükseklik 101 cm. x derinlik 90 cm.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR