Mondi Lalezar Delüx Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Lalezar Delüx Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)232.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)98.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)96.00cm

Derinlik: (Y)84.00cm

Yükseklik: (Z)110.00cm


Mondi Lalezar Delüx Takım

Mondi kalitesini ve konforunu evine taşımak isteyenler için en mükemmel takım seçeneklerinden biri olarak sahneye çıkan mondi lalezar delüx takım sizleri sahip olduğu her bir özelliği ile kendisine hayran bırakmayı garanti ediyor. Özellikle evine saray zarafetini, şıklığını ve ışıltısını taşımak isteyenler için en mükemmel tercihler arasında yerini alan mondi lalezar delüx takım size beklentilerinizin çok üzerinde bir kalitede dekorasyon şıklığı sunuyor.

Evini Baştan Yaratmak İsteyenlerin Tercihi Mondi Lalezar Delüx Takım

Koltuktan, sehpa ve halısı ile mükemmel bir takım olarak evinizde yerini alacak olan mondi lalezar delüx takım ile gözlerinize inanamayacağınız bir şıklığı evinize taşıyabilirsiniz. Her detayında ayrı bir zarafet, hayalini kurduğunuz asil ve bir o kadarda sade duruş sergileyen tasarım mondi lalezar delüx takım ile evinizde büyülü bir atmosfer yaratacak.

Yıllar geçse de eskimeyecek nitelikteki klasik çizgileri, kadifenin huzur ve konforu maksimum düzeye ulaştıran yumuşaklığı, zarif renkleri bir arada barındıran mondi lalezar delüx takım ile stil sahibi bir mekan kurgusunu evinizde yaratın. Mondi lalezar delüx takım çok zarif ahşap oymaları, zarif sedef rengi, taç uygulaması, çektirme düğme uygulaması, makrome dikiş, font sırt damaks desene sahip ana kumaş ve diğer bölümlerindeki kadife kumaş uygulaması ile maksimum bir zarafeti evinize taşıyor.

Lalezar koltuk takımı, sahip olduğu kuğu krem aksesuarlarının beraberinde Lalezar orta sehpası ve Pembe halısı ile le bütünleşen şıklığın barındırıldığı büyülü bir konforu evinize taşıyor. Kaplamasında kullanılan kolay temizlenebilir olan kumaşı sayesinde her zaman canlı pırıl pırıl rengini korur. Sağlığa zarar vermeyen bir malzemeden üretilmiş olduğu için konforun en sağlıklı halini evinize taşıyor.

Konumlandırıldığı ortamda temizlik yapmayı çok kolaylaştıracak yüksekliğe sahip ayak uygulamaları aynı zamanda bulunduğu ortama eşsiz bir zarafet katıyor. Evde üst düzey konforu arayanlar için en ideal seçim olarak öne çıkan mondi lalezar delüx takım size her daim özlemini çektiğiniz bir yaşam alanı yaratma olanağı sunuyor.

Mondi Lalezar Delüx Takımı Ölçü Bilgileri

Her evin ihtiyacı olan maksimum konforu sağlayacak nitelikteki tasarımı, ışıltısı ve şıklığı ile baş döndürecek güzellikteki mondi lalezar delüx takımı sahip olduğu ölçüleri ile de en ideal yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Mondi lalezar delüx üçlü kanepe ölçüleri; Genişlik (X): 232.00 cm, Derinlik (Y) : 86.00 cm ve Yükseklik (Z): 98.00 cm

Mondi lalezar delüx berjer koltuk ölçüleri; Genişlik (X): 96.00 cm, Derinlik (Y) : 110.00 cm ve Yükseklik (Z) : 110.00 cm.

Hem ölçüleri hem rahatlığı, hem ilgi çekici nitelikteki modern tasarımı, hem sade bir o kadar güzel ve zarif rengi ile mondi lalezar delüx takım evinize hayallerinizin çok ötesinde konforu ve şıklığı taşır. Sizde evinizde zengin bir duruş, konforlu bir ortam ve evinize gelen misafirleriniz üzerinde hayranlık uyandıran bir dekorasyon hayal ediyorsanız tercihinizi mondi lalezar delüx takımdan yana kullanın.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR