Mondi Carina Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Carina Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)246.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)76.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)193.00cm

Derinlik: (Y)116.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)205.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)76.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)152.00cm

Derinlik: (Y)116.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)88.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)95.00cm


Mondi Carina Koltuk Takımı

Tüm çeşitlerinin üst kısmındaki oldukça hoş geometrik desen tasarımları, çok küçük bir şekilde baklavaya benzeyen desen modelleri ile oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır. Sırası ile ele alınacak olursa ilk olarak üçlü carina koltuk takımı başlamak gerekir.

Geniş bir dikdörtgen minderi le tasarım haline getirilmiş olan bu güzel koltuk, tüm noktalarında bu sayede eşit oranda büyük bir rahatlık sunarken, görsel açıdan da farklı bir şıklık yaratmaktadır.

Kol kısımlarının dışa doğru olan dönük kıvrımlı hali ve üst kısmının geniş bir tasarım ile bırakılmış olan aynı görsel güzelliği arttırırken rahatça kol koyma olanağı verir.

Dayanma noktası ise yine iki büyük yastık türü ile yapılmıştır ve dikdörtgen geniş tasarımı sırt ile boyun noktalarına büyük bir rahatlık sunmaktadır. Boyutları ise genişliği 246 cm, yüksekliği 76 cm ve derinliği 99 cm’dir. Ayrıca açıldığı zaman genişliği 193 cm olurken, rahatça yatmak için derinlik 116 cm ve yükseklik 0 cm olur.

Mondi İkili ve tekli koltuk takımları

Görsel olarak her evin odalarına büyük bir şıklık sunan bu güzel mondi carina koltuk takımı üçlü koltuğun yanı sıra iki ve 2 ayrı tekli koltuğu ile de takımı tamamlayarak geniş bir oturma seçeneği vermektedir. Üçlü gibi ikili koltukta yine ikili koltuk da bej rengi ile tasarım yapılmıştır.

Bu defa kare şeklindeki iki minder ve yastıktan oluşan bu koltuk rahat bir oturma fırsatı vermektedir. Rengi olarak üretim yapılmış olan iki tane tekli koltuklar ise hoş bir mavi renk ile kaplanmıştır.

Kol kıvrımlarının tasarımı aynı ve bir kişinin uzun bir süre rahatsız olmadan oturmasına fırsat vermektedir. Bu carina koltuk takımı için ikili koltuğun genişliği 205 cm, yüksekliği 76 cm ve derinliği 99 cm’dir. Yatak pozisyonunda genişlik 152 ve derinlik 116 m olmaktadır. Tekli koltuğun ise genişliği 88 cm yüksekliği 95 cm ve derinliği 99 cm olmaktadır.

Hem oturma noktasında hem de yatıp uyuma ya da dinlenme modunda büyük bir rahatlık imkânı vermektedir. Misafirler geldiği zaman ya da kendiniz de tıpkı bir yatakta yatıyormuş gibi geniş bir şekilde yatıp uyuyabilirsiniz.

Mondi koltuk takımı ayak tasarımları ve şık sehpası

Her ev adına tam bir tasarım ve şıklık harikası olarak hazırlanmış olan bu güzel mondi carina koltuk takımı için ayaklarının da bu şıklığa uyduğunu söylemek gerek. Üçlü ve ikili koltukların ayakların şişkin ve hoş bir görünüm veren yuvarlak bir bombe ile yapılmıştır ve ucu bir hafif yüksek ve sağlam bir çıkıntı ile tamamlanmıştır.

Bu da tam bir görsel güzellik katmaktadır. Tekli koltuklarda ise ince ve uzun, zarif bir tasarım ile ayaklar yapılmış durumdadır ve bu sayede hem güzel bir görüntü sunmakta ve alt kısımları rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. Dikdörtgen ahşap orta sehpa ise kahverengi ve ince tasarımı ile koltuk takımının şıklığını tamamlamaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL