Mondi Serenat Delüx Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Serenat Delüx Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)216.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)91.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)183.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)169.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)91.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)132.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)87.00cm

Derinlik: (Y)78.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm


Mondi Serenat Delüx Takım

Kişiyi en iyi yansıtan yer evidir. Dekorasyonu, eşyaların tarzı hatta yerleştirilme şekli dahi fikir verir evin sahibi hakkında.

Eğer ki sizin tarzınız da geçmişin yansımasını günümüze modern çizgilerle taşıyan eşyalar ise, mondi serenat delüx takım tam sizin zevkinize uygun bir koltuk takımı.

Tarzı, renkleri ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla salonunuzun vazgeçilmezi olmaya en yakın aday serenat delüx takım.

Tasarımındaki vazgeçilemeyen modern çizgileriyle tamamen sağlığa vermeyen malzemelerden üretilmiştir, böylelikle bu konuda akıllarda her hangi bir soru işareti oluşmasına izin verilmemiştir.

Evinizde geçmişin izlerini taşıyan modern bir Mondi Serenat Delüx tasarım muhteşem olmaz mı?

Kadife kumaş ve pastel renklerin ağırlıklı olduğu serenat delüx takım aynı zamanda kolay temizlenebilen kumaşlar kullanılarak beğeninize sunulmuştur. Hayallerinizde yaşattığınız salonunuz için estetik, konforlu ve yumuşak dokusuyla huzuru yaşatmak için mondi serenat delüx takım zarafetini size sunuyor.

Pastel tonlara sahip olmasıyla salona canlı bir hava vermesiyle birlikte berjer koltuklarında da çiçeklerin baharı yaşatmasına neden oluyor. Dikişlerde fitil kullanımıyla farklı bir görünüş elde edilmiştir.

Bu oldukça iç açıcı görüntüyle birlikte salonlar sade ama sıcak bir ortama kavuşmuş oluyor. Bu takımda kullanılan komple sünger uygulaması ve kırlentleriyle oturma esnasında belin sağlığının da korunmasında destekleyici oluyor.

Tam bir rahatlık yaşatan serenat delüx takım tüm özellikleriyle göz dolduruyor. Aynı zamanda yüksek ayak teknolojisine sahip olması ev temizliğinde bir sıkıntıyı daha ortadan kaldırmış oluyor.

Temizlik yaparken iterek ya da çekerek süpürmek veya silmek zorunda değilsiniz. Her yer çok kolay temizlenebilir. Zero wall teknolojik sistemle hem koltuk olarak hem de yatak olarak kullanıldığında duvara sıfır olarak konumlandırılabiliyor. Bu sayede de yerden tasarruf edilmesi kaçınılmaz oluyor.

Mondi serenat delüx takım hem yatak hem de etrafa dağılması istenmeyen eşyaların depolanabilmesi için sandık özelliğine sahiptir. Bu özellikleriyle de hem klasik bir yatağın kaplayacağı alandan hem de ekstra kullanılması gereken bir sandıktan çok daha kullanışlı bir imkâna sahip olunuyor.

Koltuk takımı olmanın yanında fonksiyonelliğiyle de çok yönlü kullanım özelliğine sahip. Bu da salonunuzdaki yerini alması için oldukça geçerli bir sebeptir.

Serenat delüx koltuk takımı ölçüleri

Mondi serenat delüx koltuk takımı; üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjer koltuk olmak üzere farklı ölçülere sahip parçalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerine de sahiptir.

Üçlü koltuk ölçüleri: Genişlik 216 cm. x yükseklik 91 cm. x derinlik 89 cm.

Üçlü koltuk yatak ölçüleri: Genişlik 183 cm. x yükseklik 0.00 cm. x derinlik 115 cm.

İkili koltuk ölçüleri: Genişlik 169 cm. x yükseklik 91 cm. x derinlik 89 cm.

İkili koltuk yatak ölçüleri: Genişlik 132 cm. x yükseklik 0.00 cm. x derinlik 115 cm.

Berjer koltuk ölçüleri: Genişlik 87 cm. x yükseklik 96 cm. x derinlik 78 cm.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL