Mondi Liza Üçlü Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Liza Üçlü Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)79.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)183.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi Liza Üçlü Kanepe

Bu yılın trendlerinden biri olarak karşımıza çıkan mondi Liza üçlü kanepe baş döndüren yeni nesil tasarımı, mükemmel düzeyde konforu, Nubuk kumaş dizaynı, harikulade bir duruş sergileyen makrome ile birlikte ince ince işlenmiş olan çok özel bir ürün olarak tüketicilerin beğenileri arasına girmekte. Yalnızca görünümü değil maksimum düzeydeki fonksiyonel yapısı ve konforu ile evinize çok yakışacak kanepe seçenekleri arasındaki yerini rakiplerine kaptırmıyor.

Her kes evinde maksimum konfor ve şıklığı bir arada yaşamak ister hiç şüphesiz. Ancak özellikle günümüzde üretilen pek çok ürün sağlığa zararlı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kimi zaman farkında olmadan evimizi güzelleştirelim derken en kıymetli hazinemiz sağlığımızdan ödün veririz.

Sağlığa Kesinlikle Zarar Vermeyen Malzemeden Üretilmiş Mondi Liza Üçlü Kanepe

Fakat Türkiye’nin bir numaralı ev mobilyaları ve tekstil ürünleri markaları arasında yerini hiç kimseye kaptırmayan mondi Liza üçlü kanepeler kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilirler. Böylece evinizde mondi Liza üçlü kanepeye yer açarak sağlığınızdan kesinlikle ödün vermeden aradığınız şıklığı ve konforu bir arada yaşamanız mümkün olmaktadır.

Anti kanserojen deri kullanılan çok şık deri detaylı mondi Liza üçlü kanepe ile içiniz çok rahat bir şekilde evinizin şıklığını en üst seviyelere çıkarmanız mümkün. Yüksek yapıya sahip ve bir o kadarda zengin bir duruş kazandıran ayakları sayesinde mondi Liza üçlü kanepelerin bulundukları ortamlarda temizlik çok rahat yapılabilir.

Yatak olarak da kullanılabilme özelliği barındıran mondi Liza üçlü kanepe kolay temizlenebilir özellikli kumaşlarla kaplanmıştır. Evinizde herkesin beğenebileceği mükemmel bir ortam yaratmak için en güzel seçenekler arasında bulunan mondi Liza üçlü kanepe eviniz için en güzel seçimlerden biridir.

 Ürünün Sahip Olduğu Ölçüler Hakkında Bilgi

Gerek sağlığı olumsuz yönde etkilemeyen yapısı, gerek oturma odanızda rahatlığı ve konforu oluşturacak nitelikteki tasarımı ve gerekse Milano düz mavi rengi ve çarpıcı güzellikteki kırlentleri ile çok şık mondi Liza üçlü kanepe seçeneği, Milano krem rengi ve çok güzel bir uyum sağlayan kırlenti, Milano Şeftali ve Milano Düz kahvenin mükemmel uyumunun yakalandığı ren seçeneği, Polo mercan ve Polo Krem buluşmasının en mükemmel halini yansıtan renk seçeneği.

Milano düz kahve ve Milano Şeftali rengin harika uyumunun yakalandığı renk seçeneği, Polo Mercan, Orlon ana renk ve Polo Krem uyumunun baş döndürücü şıklığının yansıtıldığı renk seçeneği arasından tercih yapmak sizin için çok zor olacak olan bu harikulade nitelikteki mondi Liza üçlü kanepe ölçüleri ile de mükemmel bir yapı sunuyor.

Kanepe olarak kullanılması durumunda sahip olduğu ölçüleri;

Genişlik ölçüsü 220.00 cm.

Derinlik ölçüsü 79.00 cm.

Yükseklik ölçüsü ise 83.00 cm.

Yatak olarak kullanılması durumunda ölçüleri;

Genişlik ölçüsü 183.00 cm.

Derinlik ölçüsü 108.00 cm.

Yükseklik ölçüsü ise 0.00 cm’dir.

Ölçüleri ve tasarımlarıyla göz kamaştıran mondi Liza üçlü kanepe her eve çok yakışacak.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME