Mondi Kilyos Maksi Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Kilyos Maksi Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)225.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)194.00cm

Derinlik: (Y)109.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)162.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)131.00cm

Derinlik: (Y)109.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)89.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Tekli Yatak

Genişlik: (X)58.00cm

Derinlik: (Y)109.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi Kilyos Maksi Takım

Evlerde rahat bir kullanım sağlamayı amaçlayan kanepe takımlarında Mondi ürün çeşitliliğiyle müşterilere geniş bir yelpaze sunuyor. Mondi’nin diğer ürünlerinde olduğu gibi kanepe takımlarında da kalite standartları oldukça yüksek tutulmaya çalışılıyor.

Mondi kilyos maksi takım truva düz renkte ve truva s.yeşil renkte olmak üzere iki renk seçeneğine sahip bir ürün. Mondi kilyos maksi takım renklerin hoş tonlamasıyla klasik görüntüsüyle ve renkli kırlentleriyle göz doldurabilen yapıda tasarlanmış.

Mondi kilyos maksi takım Mondi’nin diğer ürünlerinde de olduğu gibi tamamen sağlığa zarar vermeyen malzemelerde üretilmiştir. Özellikle çocuklu aileler için önemli bir konu olan sağlık kilyos maksi takım için düşünülmüş önemli bir konudur. Ayrıca kullanılan deri malzeme anti kanserojen özellikte olup kanser riskini ortadan kaldırmıştır.

Kilyos maksi takım için detaylı bilgiler

Sağlığın çok önemli bir konu olduğunu unutmayan aileler gibi Mondi de bu konuda hassas davranarak tüm ürünlerinde sağlığa zarar vermeyen malzemeler ve anti kanserojen maddelerle çalışmayı tercih eder.

Mondi kilyos maksi takım kullanılan kumaş bakımından yumuşacık ve dayanıklı yapıdadır. Mondi kilyos maksi takım kullanılan kumaşın yumuşaklığı ve kalitesi dışında kolay temizlenebilir bir yapıdadır, bir kanepe takımı için oldukça gerekli olan temizliğin kolaylığı bu üründe düşünülmüştür. Böylece çocuklu ailelerin korkulu rüyası olan temizlik daha kolay hale gelmiş olur hatta kumaşın leke tutmaması temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır ve daha uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kilyos maksi takım sandık olabilir. Bu sayede fazla eşyaların düzenlenmesi için yer imkânı sağlar. En çokta eşya fazlası olan evlerde aranan yer sıkıntısına çözüm getirir. Ayrıca yatak olabilme özelliğine sahip ürün kalabalık ailelerin yatak ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Yatak olarak kullanıldığında rahatsız etmez konforlu ve yumuşak yapısıyla iyi bir uyku sağlar.

Ayrıca ürünün sadece üçlü ve ikilisi değil tekli parçaları bile bu özelliği bulundurur. Ürün sadece yatak konumunda değilken her daim konfor ve rahatlık sağlayan bir üründür. Bu sayede hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat koltukların tadını çıkarabilirsiniz.

Mondi mondi ölçü ve renk uyumu

Evlerde şık bir görüntü yakalamayı amaçlayan mondi kilyos maksi takım renkleri ve ölçüleriyle bu hedefini gerçekleştirebilir yapıdadır. Mondi kilyos maksi takımın ölçüleri küçük evlere bile kolaylıkla sığabilir, fazla yer kaplamaması büyük evlerde daha ferah ve geniş bir görüntü sağlar. Kilyos maksi takım tercih edilebilecek birçok özelliği bir arada bulunduran kullanışlı bir takım olma özelliği gösterir.

Ürünün ölçüleri;


Üçlü kanepe: Genişlik: 225cm Yükseklik: 84cm Derinlik: 87cm

 Üçlü kanepe yatak: Genişlik: 194cm Derinlik: 109cm

İkili koltuk: Genişlik: 162cm Yükseklik: 84cm Derinlik: 87cm

İkili yatak: Genişlik : 131cm Derinlik: 109cm

 Tekli koltuk: Genişlik: 89cm Yükseklik: 84cm Derinlik: 87cm

 Tekli yatak: Genişlik : 58cm Derinlik: 109cm şeklindedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME