Mondi Bahama Üçlü Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Bahama Üçlü Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)234.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)192.00cm

Derinlik: (Y)113.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Mondi Bahama Üçlü Kanepe

Evinizin oturma odasına yüksek standartlı konfora, baş döndüren bir şıklığa sahip olmak için tercih edebileceğiniz ve Mondi kalitesini yaşama imkanına sahip olabileceğiniz son derece güzel, konforlu ve maksimum fonksiyonlu mondi bahama üçlü kanepe evinize çok yakışacak kanepe seçenekleri arasında yerini alıyor.

Anti kanserojen deri detayları ile sağlığınızı korumaya yardımcı olan, kolay temizlenebilir özelliği ile evinizde şıklığı yaşarken her temizlik sonrasında ilk günkü ışıltısını barındıracak niteliği barındıran, bulunduğu ortamda temizliği maksimum düzeyde kolaylaştıran yüksek ayakları ile kusursuz bir güzelliği evinizin oturma odasına taşımakla kalmıyor beraberinde pek çok avantajı da sizin kullanımınıza sunuyor.

Çok Şık Ve Bir O Kadar Kullanışlı Mondi Bahama Üçlü Kanepe Bu Yılın Trendleri Arasında

Evinizde mondi bahama üçlü kanepe ile üst düzey bir konfora yer açmaya hazırlanın. Yatağın rahatlığını aratmayan bir yatağa dönüşebilme kabiliyetine sahip olan mondi bahama üçlü kanepe ve ikili üniteleri zero wall özellikleri sayesinde bulundukları noktada ileri ya da geri çekmeye gereksinim olmaksızın kolayca açılarak yatağa dönüşür.

Ayrıca sandık olabilme özelliği sayesinde evinizdeki pek çok eşyayı muhafaza edebileceğiniz mükemmel bir ortam sunar. Dekorasyon trendini evinize taşırken sağlığınızdan olma sorunu da yaşamazsınız. Kısaca mondi bahama üçlü kanepe ile maksimum konforu maksimum sağlıklı olarak yaşama olanağı sunar.

Ürünün Sahip Olduğu Ölçüler ve Renk Seçenekleri

Mondi bahama üçlü kanepe 234 cm. bir genişliğe sahip olup yüksekliği 85 cm. ve de 89 cm. derinliği bulunmaktadır. Mondi bahama üçlü kanepe yatağa dönüştürüldüğü taktirde ise 192 cm genişliğe, 0cm. yüksekliğe ve de 113 cm. derinliğe sahip olmaktadır. Gerek ölçüleri gerekse imalatında kullanılan malzemeleri ile her bakımdan mükemmel bir yapıyı bünyesinde barındıran bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Göz kamaştıran ekose desenin, Mint yeşili ve de Mercan tonlarının kullanılmış olduğu Mondi bahama üçlü kanepe modelleri çok zarif ahşap görünümüne sahip olan yüksek ayak uygulamaları ile muhteşem bir uyumluluk sergiler. Çok beğenilecek tarzdaki modern tasarımları ile öne çıkan mondi bahama üçlü kanepeler alışıla gelmişin dışında bir görünüm sergileyen kol kırlentleri ve çok zarif düğme detayları ile çok harika bir uyum sergiliyor.

Her insan farklı bir zevke ve beğeniye sahiptir. Bu nedenle üç birbirinden güzel ve farklı renk ve desen seçeneğini de bünyesinde barındırmakta olan Mondi bahama üçlü kanepe Ekose Su yeşili ana rengi ve yine su yeşili düz rengi ile mükemmel bir renk seçeneği sunuyor. Polo Mercan ve Ekose Mercan Ana rengi ile harika bir güzellik sergileyen renk seçeneği tercihler arasında.

Mavi rengin şıklığını evinize taşıyacak olan Loft mavi ve beyaz deri detayları ile göz kamaştıran Mondi bahama üçlü kanepe mükemmel bir tercih olabilir. Mondi bahama üçlü kanepelerin hangi renk seçeneğinden yana tercih kullanırsanız kullanın kesin olan tek bir şey var. Mondi bahama üçlü kanepeler evinize çok yakışacak…


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ANTİ KANSOREJEN DERİ KULLANIMI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

SANDIK OLABİLME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR

YATAK OLABİLME

ZERO WALL