Mondi Serenat Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Mondi Serenat Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)87.00cm

Derinlik: (Y)78.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm


Mondi Serenat Berjer

Ev dekorasyonu son derece önemlidir. Çünkü her insan evinin mümkün olduğunca şık görünmesini ve bir o kadarda konforlu olmasını ister. Ancak dekorasyon yapılırken ya da dekorasyon yapmak için ürün tercih edilirken çok önemli olan bazı detaylar söz konusudur.

Bir eve dekorasyon yapılırken şıklık kazandırmak kadar konforu ve uyumun yakalanmasına önemli katkı sağlayacak nitelikte mobilya seçimleri yapmak gerekir. Bir eve şık bir dekoratif görüntü katarken beraberinde üst düzey konforu ve renk uyumluluğunu yakalayacak tercihler evinizi güzelleştirmenize ve kullanışlı ortamlar yaratmanıza ciddi katkılar sağlar.

Ev dekorasyonu için en az uyum ve konforun sağlanması kadar önemli olan diğer bir durum da hiç şüphesiz kaliteli ve modern tasarımlı ürünler yaratarak hizmet vermekte olan markaları tercih etmektir. Markalaşmış olan ürünler her zaman çok daha konforlu, kaliteli, zarif, şık ve de sağlıklı ortamlar yaratılmasına katkı sağlayacak tasarımlara sahip olurlar.

Evinizde Şıklık Yaratırken Sağlığınızdan Olmayın

İşte bu konuda tercih edebileceğiniz ve Türkiye’nin en önemli mobilya ve ev tekstili konusunda uzmanlaşmış olan markalardan biri Mondi’dir. Mondi yüksek düzeyli konforu, uygun fiyatlar karşılığında müşterileriyle buluşturmaktadır. Pahalı ürün her zaman kaliteli ya da konforlu ürün demek değildir. Bu nedenle uygun fiyatlara kaliteyi evinize taşıyabileceğiniz Mondi, mondi serenat berjer ürünü ile de beğenilerinizi kazanma konusunda son derece iddialı görünmektedir.

Türkiye’nin en iyi markaları arasına giren mondi serenat berjer ürünü ile evinizde hayal ettiğiniz şıklığı, üst düzeydeki konforu ve büyülü atmosferi yakalamanıza olanak sağlıyor. mondi serenat delux berjer modeli ev dekorasyonu modasında trend olan country stilinde tasarlanmış olup evinde bahar şıklığını yakalamak isteyenler için en mükemmel tercihlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çiçek deseni sayesinde evinize bahar tazeliğinde bir atmosfer yaratmanıza katkı sağlayacak olan mondi serenat berjer ana krem rengi üzerine mavi çiçek desenleri ile göz kamaştıran renk seçeneği ya da krem ana rengi üzerine pembe renk ağırlıklı çiçek- mavi çiçek desenleri ile çok şık bir tercih oluşturuyor.

İki birbirinden zarif ve bahar tazeliğini evinize taşıma konusunda mükemmel bir ürün olan mondi serenat berjer, ayrıca kaplamasında kullanılan kolay temizlenebilir yapıdaki kumaşı sayesinde yıllar boyunca canlı renklerini hep muhafaza eder, sağlık için tehdit oluşturmayan malzemeler kullanılarak üretilmiş olması bakımından sağlık dostu ürünler arasında yerini alır.

Evinde şık bir dekorasyon oluşturmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu üst düzey konforu sağlayacak özellikte harikulade bir tasarıma sahip bulunmaktadır. Bulunduğu ortamda temizliğin kolaylıkla yapılabilir olmasına ciddi katkı sağlayan yüksek ayak uygulamaları sayesinde son derece kullanışlı ve ideal bir yapı ortaya koymaktadır.

Evinizde Bahar Atmosferi

Gösterişli oturma gurupları yerine daha sıcak ve samimi bir atmosferi evinde yansıtmak isteyenler için en mükemmel tercihler arasında kendisine kolaylıkla yer bulan mondi serenat berjer sahip olduğu muhteşem özelliklerinin yanında 87.00 cm. genişliği, 96.00 cm. yüksekliği ve 78.00 cm derinliği ile mükemmel ölçülere sahiptir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

KOLAY TEMİZLENEBİLİR KUMAŞ

SAĞLIĞA ZARAR VERMEYEN MALZEME

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRAN YÜKSEK AYAK

ÜST DÜZEY RAHATLIK VE KONFOR